آبنما مه پاش یا مهساز خانگی و صنعتی

آبنما مه ساز ( مهساز)  با استفاده از نازل هاي مخصوص و نيز فشار آبي كه پشت نازل تامين مي شود آب را به صورت پودر و یا مه در مي آورد. نمونه های خانگی آبنما مه پاش ( مهپاش) نیز موجود است که با فشار آب شهر راه اندازی می شود. استفاده از اين آبنماآبنماها در نماي رستوران ها و آلاچيق ها بسيار مرسوم شده است و باعث جلب مشتري ها و ايجاد فضاي دلچسب مي شود. همچنین ای با استفاده از رطوبت ایجاد شده برای آبیاری فضای سبر محیط نیز استفاده کرد. خيلي از افراد ترجيح مي دهند اين آب نماآب نما در حيات خانه يا ويلاي خود استفاده كنند تا حس حضور در جنگل را برايشان تداعی کند.

 

5 5

آبنما استخری و آبنما ویلایی شخصی باغ شهر آرین 

یکی از ارکان ساخت ویلای مدرن و زیبا آبنماهای آن بنا می باشد.در این مجموعه که به مساحت 5000 متر می باشد. پیاده راهی به طول 100 متر و نیز استخر آن آبنما اجرا شده است .

   .  تعداد پمپ ها 7 عدد و 25 عدد نازل قارچی و سه عدد نازل کاسکید به کار رفته است.نور پردازی فول کالر می باشد و قابلیت همگام شدن با موسیقی را دارا می باشند.استخر این مجوعه نیز دارای 4 مجسمه آبریز و یک آبنما پرده ای 90 سانت ایماکس می باشد.

آبنما ویلایی

2

 

 

6

 

 

 آبنما خانگی عمارت ییلاقی

 صدای شرشر آب در هر مکانی دلنواز و آرامش بخش است. یکی از بخشهای که آبنما مورد استفاده قرار می گیرد آبنما خانگی می باشد برای سهولت استفاده از این آبنما ها و فواره ها ما آنها را به صورت پیش ساخته همراه با چراغ آبنما و پمپ های آبنما ارائه می کنیم. شما می توانید با در اختیار داشتن چند نوع نازل آبنما و تعویض آن  به صورت دوره ای از آبنما زیبا و متنوعی بر خوردار باشید چراغ آبنما به کار رفته هم می تواند به صورت چند رنک باشد که با ریموت کنترل نور آن تعویض شود. و هم می تواند به صورت تک رنگ به رنگ دلخواه شما باشد.حسن این آبنما قابل حمل بودن آن می باشد. برای فضاهای مثل آبنما رستوران یا آبنماتالار که در هنگام اتمام کار می توان آنرا جابه جا کرد تا از دزیده شدن جلو گیری شود.  پمپ آبنما که به کار رفته نیز از جنس استیل ضد زنگ و ساخت ایتالیا می باشد. که عمر مفید بالایی دارد.

آبنما خانگی عمارت آبنما پیش ساخته

آبنما خانگی فواره خانگی عمارت

شناخت و معرفی انواع آبنما 

             داشتن شناخت درست در هر موضوعی کمک به انتخاب بهتری می کند. در مورد آب نما نیز این موضوع برقرار است ما می خواهیم طی چند مقاله  انواع آبنما ها را معرفی نماییم

         بخش بندی آنها را به صورت زیر می آوریم:

 

   آبنما های کلاسیک

      آبنما های  المانی (سنگی و فایبر گلاس و کوزه ای ) :

این آبنما ها عموما از جنس سنگ فایبر گلاس و رزین های دیگر به صورت پیش ساخته بوده و به سهولت در محل نصب می شوند. 

آبنما خانگی ساخته شده فایبر گلاس

آبنما خانگی رزینی و سنگی

  ساخت آبنما خانگی سنگی و رزینی

 

    

           آبنما های پاششی به صورت دایره و خطی ساده

 

           آبنما های دیواری ریزشی و پرده آب

           آبنما های روان سیرکوله

    آبنما های مدرن

    1 - آبنما موزیکال ساده ( هارمونیک ساده ) : در این آبنما با ورودی موسیقی به برد کنترل نور پردازی و برد کنترل دور موتور ها آبنما موزیکال شکل می گیرد.در این مدل تمام مراحل به صورت خودکار انجام میشود و  شما در لحظه هر آهنگی را می توانید پخش و خروجی رقصان آن را در آبنما مشاهده فرمایید.

 

   2 -  آبنما موزیکال پیشرفته کارگردانی ( هارمونیک پیشرفته ) : در این آبنما ها که نمونه های مشهور آن را در آبنما های دبی و لاس وگاس مشاهده کرده اید هر آبنما می تواند از افکت های مختلقی مانند:

      بازی پمپ

     شیر برقی

     نور پردازی

     نازل های متحرک و رباتیک

     لیزر شو واتر اسکرین

    جت های بلند زن

 تشکیل شود. این آبنما ها برای هر آهنگی کارگردانی می شود.علاوه براین که بازی آب با موسیقی توسط نرم افزارانجام می شود می توان با اضافه کردن کارگردانی دستی برای هر افکتی به زیبایی خروجی ها آب نما افزود.

 

    3 -  آبنما لیمنار جت و جامپینگ جت

    4 - آبنما نوشتاری

صفحه1 از3
© Favare.ir . All rights reserved