طراحان فضاهای آبی تهران ( آبنما فواره)

آبنما دریاچه 

امروزه با توجه به جذابیت های فضاهای آبی بشر حتی به ایجاد دریاچه های مصنوعی اقدام کرده تا هم محیط های زیبا و هم بستری برای جمع شدن خانواده ها و ایجاد محیط های تفریحی تجاری محیا کند. حال می توان این فضا ها را با بکار گیری علم روز آب نما  زیبایی دوچندان بخشید و بر جاذبه های آن افزود.

آب نما دریاچه ای آبنما دریاچه ای ارتفاع زن

 

آب نما ارتفاع زن دریاچه ای آب نما دریاچه ای

آب نمای دریاچه ای ملک فهد

این شرکت با توجه به سابقه و تجربه در زمینه آبنما دارد اطلاعات وسیعی از انواع پمپ ها را  همراه با تست عملی آنها در اختیار دارد.لذا مهندسین این شرکت خدمات فنی مهندسی در این زمینه انتخاب بهترین پمپ مورد نظر شما از لحاظ کیفیت قیمت را به شما خواهند داد.

 

 پمپ آبنما

 

پمپ آبنما

شما مي توانيد انواع نازل هاي فواره ها رو در زير مشاهده فرماييد. اين نازل ها از جنس هاي مختلف مي باشند. نكته مهم در انتخاب نازل دانش فني آبنما مي باشد ما به شما اين مشاوره را به صورت رايگان ارائه مي دهيدم.

 

نازل های فواره

 

 

مشخص است که نور پردازی در آب نما و استخر زیبایی آن را دوچندان می نماید. یکی از عمده مسائل استفاده از چراغ ها مسئله آب بند بودن آنها (IP68) می باشد. این شرکت با توجه به تجربه چندین ساله و آزمایش چندین روش مختلف برای این ساخت این چراغ ها اکنون بهترین مدل های چراغ ها را با تضمین 1 ساله تولید می کند. برای تهیه این چراغ های می توانید به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

چراغ آبنما استيل ضد اسيد

چراغ آبنما

 

 

چراغ آبنما ال اي دي آبنما

 

آبنمای موزیکال

آبنمای هوشمند موزیکال و نور پرداز با قابلیت اجرای زنده و همزمان به صورت هوشمند بدون نیاز به کد گذاری و کارگردانی -عملکرد به صورت هوشمند - کارگردانی - اجرای زنده قابلیت اتصال هر نوع ورودی مثل میکروفون از طریق line input قابلیت اجرای اکثر فرمت های معمول فایل های صوتی( جایگزینی سوئیچ های الکترونیکی به جای قطعات و تجهیزات الکترومکانیکی) نظیر کنت کتورها که باعث کم شدن اصطکاک و افزایش طول عمر تجهیزات گردیده و نگهداری سیستم آبنمای موزیکال سرعت کلید زنی بالاتر را بسیار آسان و کم هزینه ساخته است.
آبنمای موزیکال با نور پردازی بصورت پرتابل تلفیقی از موزیک و آبنما که در شب با نورپرداری پررژکتورهای L.E.D در چند رنگ میباشد

این آب نما شاهکاری از مهندسین کامپیوتر برق و مکانیک سیالات می باشد. جذابیت رقص آب همراه ایجاد نوشتار و نور زیبا این آب نما متمایز می کند. آب نمای نوشتاری همجون رسانه تصویری قابلیت نشان دادن شعار های تبلیغاتی وفرهنگی را دارد.

شما می توانید در اشکال مختلف این آبنما را سفارش دهید و از زیبایی آن لذت ببرید.

آبنما مدرن لیمنار جت ، جامپینگ جت

یک از شاهکارهای علم سیالات دستگاه لیمنار جت می باشد. این دستگاه با تبیدل آب به یک میله شیشه ای زیبا که نور را نیز در خود حبس می کند جلوی زیبایی از آب را به وجود می آورد. با اضافه کردن ماژول کاتر به دستگاه لیمنارجت می توان دستگاه جامپینگ جت داشت که آب را به تکه های زیبا و منقطع  تبدیل می کند. 

لمينار جت

جت پران

جت پران

آب نما شيشه اي لمينارجت

 

 

امروزه با توجه پیشرفت علم معماری و دکوراسیون و نیاز روز افزون به محیط های زیبا و نشاط آور مراکز بزرگ و کوچک تجاری و اداری به فکر ایجاد دکوراسیون های منحصر به فرد و با طراوت نموده اند.پوشیده نیست که آب نشانه  طراوت و نشاط است و این موضوع همگان را به استفاده از فضاهای آبی در دکوراسیون خود نموده است و خوشبختانه طرح های فروانی در این زمینه به وجود آمده و اجرا می شود که با ایجاد محیطی مطلوب باعث رونق بیشتر مراکز و نیز آرامش بیشتر برای مشتریان می شود.

آبنمای تجاری داخلی

وجود یک حوضچه کوچک در حیاط خانه اداره ویلا ویا باغ شادی و نشاطی بسیار به همراه دارد. با اندکی ذوق و سلیقه می توان مدل مناسب برای محل خود انتخاب کرد و از زیبایی آن لذت برد.

درقسمت زیر می توانید نمونه ای از این آبنما ها و فواره های اینجاد شده را مشاهده نمایید:

از آنجایی که آبنما یک المان شادی بخش و تفریحی و نیز آرامش بخش می باشد یکی از مناسب ترین مکان های برای نصب ویلا و منزل های ویلایی می باشد.

آبنمای ویلایی

 

آبنمای ویلایی

 

صفحه1 از2